وبلاگ

پیام مدیر عامل گروه رسیس به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس شرکت رسیس سازه آسیا

پیام مدیر عامل گروه رسیس به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس شرکت رسیس سازه آسیا

ایران فنس

 

 
 

پیام مدیر عامل گروه رسیس به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس شرکت

 

 

پیام مدیر عامل گروه رسیس به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس شرکت رسیس سازه آسیا

در دهمین سالگرد تاسیس شرکت، خدارا شاکریم که به مجموعه ما توان کارآفرینی و خدمت به جامعه صنعتی را اعطا نموده است و همچنین از تمام مشتریان، همکاران و همراهان گرامی که ما را طی این دهه پشتیبانی و حمایت نموده اند، سپاسگزاری می نمایم.

در سالی که گذشت، مجموعه رسیس در صنایع مختلف که در آن فعال است، اقدامات استراتژیکی را رقم زد که در آن سال های آتی، منبع رشد و توسعه شرکت خواهد بود.

در صنعت تلکام و موبایل کشور، گروه رسیس اقدام به توسعه محصولات جانبی با تنوع بیشتر، طراحی جدیدتر و کیفیت بالاتردر پروژه های مدرنیزه کردن سایت و ارتقاء سایت های کنونی 4G نموده است که این فرایند در سال جاری نیز با قوت بیشتری پیگیری خواهد شد. همچنین در راستای افزایش کیفیت محصولات و انطباق با استانداردهای جهانی، با شرکت سوئدی CUE DEE قرارداد مشارکت منعقد کردیم که در نمایشگاه تلکام سال 1395، به همراه شرکت CUE DEE ،  محصولات جدیدی را به بازار عرضه خواهیم کرد.

 

در صنعت مواد غذایی کشور نیز علاوه بر افزایش سهم بازار فعلی، با شرکت های اروپایی قراردادهای مشارکتی منعقد گردیده است که بصورت مشارکت و تحت لایسنس، این محصولات به را کشور های خاورمیانه صادر خواهد کرد.

در صنعت لوازم جانبی موبایل و تلفن همراه نیز گروه رسیس قرارداد انحصاری توزیع محصولات برند ttec را در ایران به ثبت رسانده که علاوه بر کیفیت بسیار بالا، پرتفوی کاملی از محصولات را در بر دارد.

همچنین در صنعت فنس، گروه رسیس برند " ایران فنس" را به ثبت رسانیده که با اتکا به تجربه 10 ساله تولید فنس های مخابراتی، فنس هایی را برای صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، ساختمانی طراحی و وارد بازار نموده است و همچنین توفیقی در انجام پروژه های برون مرزی نیز داشته ایم که با اتکا به تیم متخصص و دانش فنی، امیدواریم فعالیت را در کشورهای منطقه گسترش دهیم.

در پایان، از کلیه همراهان و همکاران که مارا در رسیدن به این اهداف یاری نموده اند تشکر می نماییم.

فراموش نکنیم که ما چاره ای جز موفقیت نداریم!!! این شعار داخلی مجموعه رسیس است که الهام بخش ما در دهه گذشته بوده است.

با تشکر
مصطفی مرشدی 
مدیر عامل


این مطلب را به سادگی در شبکه اجتماعی تان به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر

ایمیل شما هیچ‌گاه منتشر نخواهد شد

Top